طراحی سایت

طراحی سایت ارزان با قالب های آماده و سئو تضمینی با هر کلمه کلیدی طراحی سایت با وردپرس و جوملا و یا قالب اختصاصی ریسپانسیو طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت های تبلیغات وآگهی با قیمت های مناسب و ارزان

آدرس آشناوب

تهران- خیابان انقلاب خیابان بهارجنوبی
برج بهار طبقه 8 واحد 699
تلفن: 66025804
Email: simab.co[at]gmail.com

قیمت خدمات سئو آشناوب

Image

قیمت و هزینه سئو به هیچ وجه در ابتدای کار قابل محاسبه دقیق نیست چرا که سئو به فاکتورهای زیادی از جمله قدرت رقبا، میزان جستجوی کلمات در گوگل و اینکه چه مدت زمانی را کارفرما برای اجرای پروژه در نظر گرفته است بستگی دارد

ولی می توان به صورت تقریبی با توجه به تجارب به دست آمده در پروژه های مختلف تا حدودی هزینه های سئو را قبل از شروع برآورد کرد. در زیر قیمت خدمات سئو آشناوب برای بررسی شما کاربران محترم ارائه می گردد:


سایت های همکاران سایت های آشناوب شرح خدمات
۸۰۰۰۰۰ ۵۰۰۰۰۰ بهینه سازی داخلی
۱۵۰۰۰۰۰ ۱۵۰۰۰۰۰ سئو خارج از سایت برای یک کیورد
۲۸۰۰۰۰۰ ۲۸۰۰۰۰۰ سئو خارج از سایت برای دو کیورد
۴۰۰۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰۰۰ سئو خارج از سایت برای سه کیورد
۵۰۰۰۰۰ ۵۰۰۰۰۰ هزینه لینک بیلدینگ خارجی

کلیه قیمت ها به تومان می باشد


همین حالا تماس بگیرید: 09124269310 و 66025804
مطالعه بیشتر

سئو تضمینی

Image

پروژه های بهینه سازی و سئو با توجه به آپدیت های گوگل ممکن است موفق و یا ناموفق باشند و این مسئله در تمام جهان و در بین تمام کمپانی های مطرح جهان که در زمینه سئو فعالیت دارند صادق است.


بنابراین راهکار گروه سئو آشناوب برای تضمین سئو عودت وجه کارفرما در صورت عدم موفقیت در سئو کلمات کلیدی در موتور جستجوی گوگل است و با این روش کارفرما طبق قرارداد منعقد شده با خاطری آسوده به سئوکار خود اعتماد خواهد کرد
مطالعه بیشتر

قیمت و هزینه سئو

Image

هزینه سئو با توجه به نوع برنامه نویسی سایت، مشخصات سرور یا هاست سایت، کلماتی که قصد اخذ رتبه در گوگل را دارید و همچنین روش یا متدی که رقبای صفحه اول در پیش گرفته اند متفاوت بوده و نمی توان برای سئو قیمت مشخصی را از قبل تعیین نمود.

مطالعه بیشتر

روش و متدلوژی ما در سئو

Image 31

برخلاف دیگر سایت ها که سئو را فرآیندی پیچیده اعلام می کنند و با پیچیده وانمود کردن آن سعی در پوشش دادن به روش های ناسالم در سئو می کنند آشناوب به طور شفاف روش کار خود را به مشتریان خود اعلام کرده و در یک جمله روش امن سئو خود را در ایجاد سایتی که مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند اعلام می کند. با این روش کلیه کارهایی که مخاطب پسند باشد شامل افزایش سرعت سایت، بهینه سازی مطالب و تصاویر، افزایش بازدید و لینک بیلدینگ مطابق الگوریتم انجام میگیرد.

امکانات و توانایی های سئو

Image 32

گروه سئو آشناوب با تجربه چندین ساله در طراحی سایت و بهینه سازی سایت توانسته در خلال این چند سال فعالیت خود همه ملزومات سئو از نرم افزارهای حرفه ای مورد نیاز گرفته تا سایت های لینک بیلدینگ و همچنین سرورهای پرسرعت برای افزایش بارگذاری سایت ها را یکجا فراهم کند. با این روش آشناوب نیاز به هیچ سازمان دیگری برای سئو سایت های مشتریان خود ندارد.

سرورهای پرقدرت آشناوب برای سایت های مدیریت محتوا مانند نرم افزارهای محبوب جوملا و وردپرس و همچنین سایت هایی که از بازدید همزمان زیادی برخوردارند مناسب است.

قیمت های بسیار رقابتی و کیفیت سخت افزارهای سرورهای آشناوب باعث رضایتمندی مشتریان بوده و اثبات این مدعا داشتن مشتریان قدیمی می باشد.

آخرین پروژه ها

Image 10

سایت دادنام در زمینه اطلاع رسانی حقوقی در کشور فعالیت داشته و گروه دادنام متشکل از مشاوران حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری می باشند. این سایت با کلمات کلیدی مرتبط بهینه سازی و سئو شد.

اطلاعات تماس آشناوب

گروه سئو و طراحی سایت آشناوب
تهران خیابان انقلاب خیابان بهار جنوبی,
مجتمع تجاری بهار طبقه8 واحد699
Tel: 021-660-25804

آنچه آشناوب را از دیگران متمایز می کند خدمات پشتیبانی 24 ساعته تلفنی و ایمیلی است. راز موفقیت ما مشتری مداری واقعی ماست. این شعار ما نیست این روش کسب و کار ماست.